Te koop gevraagd / aangeboden

Antonia Vogelzang

Gepost door leofranck51 
Steun de Museumserver en help ons deze dienst in de lucht te houden. Ziet u geen advertenties of blokkeert u de Adsense Cookies, overweeg dan een donatie. Dank!

  • Antonia Vogelzang

    23 juni 2025 17:28
    Antonia Vogelzang is een amateur schilder die in Haarlem woonde en vanaf 1921 tot 1930 in Den Haag. Zij schilderde hoofdzakelijk bloemen stillevens. Zij is de dochter van Frans Vogelzang 1847-1898 een lithograaf. Zij werd 2-3-1875 in Haarlem geboren en overleed in 1966.
    Het schilderij dat ik aanbied is een stilleven met dahlia's. Het schilderij is vermoedelijk van de jaren twintig en stamt uit de erfenis van mijn opa die dit schilderij heeft gekocht. Het schilderij is in een goede staat en de lijst is helaas wat beschadigd.

Powered by phorum. Template based on Bluelime by Scriptmonkeys. If there are any problems with the forum, please contact the webmaster.